Szkolenia IT w województwie lubelskim

Wznowiliśmy szkolenia IT w województwie lubelskim – forma, czas, miejsce oraz tematyka do uzgodnienia. Duży wybór szkoleń z MS Office: Word, Excel, Access, CorelDRAW oraz szereg innych szkoleń.

Zapraszamy na szkolenia IT w małych grupach w naszej sali szkoleniowej – uczestnicy mają zapewnione odpowiednią przestrzeń oraz odległość od innych osób.

Polecamy również szkolenia oraz konsultacje indywidualne – szczegóły i warunki ustalamy z osobami zainteresowanymi. To doskonała okazja by wziąć udział w szkoleniu zaprojektowanym dokładnie dla Państwa: zagadnienia i poziom dostosowany do Państwa oczekiwań.

Jeśli chcą Państwo poszerzyć swoją wiedzę bez wychodzenia z domu polecamy szkolenia zdalne z wykorzystaniem swojego sprzętu lub za pomocą naszych komputerów i oprogramowania. Z pomocą aplikacji ZOOM, bez wychodzenia z biura lub domu mogą Państwo skorzystać z naszych szkoleń. Dla wszystkich nieprzekonanych do tej formy możemy zrobić godzinną lekcję próbną. Poprowadzimy „na żywo” zajęcia z wybranego tematu a uczestnik lub uczestnicy sami ocenią zalety tej formy nauki. Z nami czas płynie szybko ale efektywnie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (81 718 42 50, 607 888 206) lub przez e-mail: szkolenia@zeto.lublin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.